Bizim Hakkımızda

Otelimizin sizlere neler sunabileceğini keşfedin.

4 yıldızlı bir otel olan Marla Suit Hotel, Aydın’ın gözde tatil beldesi Didim’de sizlere hizmet sunmakta olup, tesisimiz rahat ve şık odaları , açık yüzme havuzu, otoparkı ile ev sıcaklığını sizlere şık bir şekilde sunmaktadır. Altınkum merkezde yer alan otelimiz, denize sadece 100 metre uzaklıkta olup, 18’i aile odası olan otelimiz bünyesinde 66 oda, toplam 200 kişilik kapasiteye sahiptir. Her bir odada klima, televizyon ve banyosuyla sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. Otelimiz bünyesinde açık büfe; kahvaltı ve akşam yemeğini de sizlere sunmaktadır.

Her daim kalite anlayışıyla çıktığımız bu yolda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.
  • Kalite Anlayışı
  • Hizmet Kalitesi
  • 7/24 Destek

Otelimizin Degerleri

Zevkinize ve Bütçenize Uygun Odanızı Seçin

Müşteri potansiyelimiz ve çalışma prensiplerimiz ile önce müşteri ilişkisi ilkesiyle çıktığımız bu yolda, çağdaş ve kurumsal yapımız ile Didim’in kaliteli otellerinden biridir.
Misafirlerimizin bizi tercih etmeleri için sizlere sunduğumuz standartlarımızı Türk konukseverliği ile birleştirip, sektörün temsilcilerden biri olmak ve değerimizi yaratmaktır.
Marla Suit Hotel, Türkiye’nin yükselen değeri olan turizm ve otelcilik alanında ileriye yönelik yeni yatırımlar da hedeflemektedir.

Otelimizin Vizyonunu oluşturan en temel öge içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek kalitede süreklilik ve başlıca müşterilerimizin memnuniyetidir. Bununla beraber Misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir. Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz, standartlarında Aydın bölgesininin kaliteli turistik tesisi olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir. Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü olmaktır.

Her seviyedeki müşterimize aynı mükemmellikteki çözümleri sunmak. Sunduğumuz çözümlerde kaliteyi, verimliliği ve ulaşılabilirliği en üst seviyeye çıkarmak. Müşteri potansiyeli yüksek, hizmetlerinden %100 memnun olunan, mümkün olduğunca çok kullanıcıya anlayışını sunabilen bir kurum yaratmak.

SON GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN.

En son gelişen fırsat ve kampanyalardan haberdar olmak için bizi takip edin.